KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327121
nr 1532 7121
Istvan Arato, Signerad, Landskap med hus. Olja på pannå, 40x88 cm, yttermått inklusive ram: 50x100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:04:46
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)